Слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди – «Чорнобиль»

Чорнобильський вітер по душах мете

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде,

… Лиш пам’ять усе пам’ятає.

Сьогодні, 26 квітня, у залі засідань районної ради, з  нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи відбулося засідання «круглого столу» з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС, на чолі з начальником управління соціального захисту населення Зіньківської районної державної адміністрації Віктором Півнем.

На виконання ініціативи громадських організацій «Союз Чорнобиль», голова Микола Фесик, «Інваліди Чорнобиля», голова Олексій Гурін, участь у роботі «круглого столу» взяли представники закладів охорони здоров’я району: Людмила Бойко та Наталія Удовенко, пенсійного фонду: Наталія Бойко, Оксана Влох.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо пенсійного забезпечення, заміни посвідчень для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, санаторно-курортного забезпечення у 2019 році тощо.

Опісля, центральною вулицею міста до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС, що на Меморіалі Вічної Слави, скорботною ходою пройшли зіньківчани, з метою вшанування пам’яті земляків, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Участь у заході взяли голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, міський голова Сергій Максименко, начальник управління соціального захисту населення Зіньківської районної державної адміністрації Віктор Півень, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Фесик, громадськість.

Учасники мітингу вшанували пам’ять учасників Чорнобильської катастрофи та поклали квіти до пам’ятника.