Чорнобиля гіркий полин

На серце ліг незримо й тяжко,

І плине над землею дзвін

Із тихим стогоном протяжно

26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф. Сьогодні виповнюється 33 роки з того дня, коли у наше життя увійшло слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди – «Чорнобиль»…

Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року.

Наші земляки стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, практично всі хворіють і потребують належного медичного та соціального забезпечення.

Ми безмежно вдячні вам, дорогі ліквідатори аварії, за врятовані мільйони життів, ніколи не забудемо тих, кого з нами немає поряд, хто не вагаючись взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо вам за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за врятоване вашими зусиллями людство. Кожен з вас – справжній герой, який повинен повсякчас відчувати шану і повагу з боку суспільства.

Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної техногенної катастрофи, а залишиться тільки пам’ять про ті моторошні події, які  навчать нас цінувати нашу землю, природу, мир, спокій та людське життя.

Від усього депутатського корпусу та від себе особисто щиро зичу вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська вдячність, повага та турбота за вашу відданість та мужність!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя