Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас, ваші родини і всіх дорогих вашому серцю людей з великим весняним святом –  Днем Світлого Христового Воскресіння.

Великдень спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Вітаючи зі світлими Великодніми днями, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто щиро бажаю вам і вашим рідним, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували вас, давали сил, енергії, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай ваше життя буде чистим, як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка, а радість Великодніх свят звеселить кожну родину, наповнить наші душі джерельним відчуттям щастя, здоров’я, піднесеності, спонукає до плідних діянь задля творення і процвітання рідного краю, задля миру в нашій Україні.

Хай многоголосі Великодні дзвони озвуться у ваших серцях вірою, надією і любов’ю та додадуть взаєморозуміння у сім’ї, натхнення і сили для невтомної праці, спрямованої на розбудову рідної Зіньківщини!

З Великоднем Вас, дорогі земляки.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя