Працювала комісія

Сьогодні, 3 травня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісій районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.

З першим питанням порядку денного, про хід виконання районної програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на 2017 – 2020 роки, виступили начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха та заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Зіньківського районного військового комісаріату Віталій Тимченко.

Члени комісії розглянули питання про стан функціонування, перспективи розвитку освітньої галузі району та хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі району на 2018 – 2020 роки; про передачу ряду бюджетних установ та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району у комунальну власність Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади; про організацію бухгалтерського обліку комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області.

У зв’язку з перспективною відсутністю учнівського контингенту та з метою ефективного використання матеріальних ресурсів, що є об’єктами  спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району, комісія винесла на розгляд сесії питання щодо припинення Василе-Устимівської загальноосвітньої школи І ступеня, шляхом її ліквідації.

Депутати розглянули в новій редакції районну програму підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки, структуру та граничну штатну чисельність працівників комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради, районну комплексну програму соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції, операції об’днаних сил на 2015 – 2020 роки.

Заслухали та обговорили питання про стан функціонування галузі культури на території району та хід виконання районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки.

У ході засідання комісія погодила зміни до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота» та до показників районного бюджету на 2019 рік.

Депутати також розглянули ряд кадрових питань.