Працювали постійні комісії

Сьогодні, 7 травня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань: аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

З першим питанням порядку денного, про розрахунок за оренду земельних ділянок (паїв) сільськогосподарськими формуваннями району за 2018 рік, інформували в. о. начальника управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Віктор Бойко та начальник відділу у Зіньківському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Юрій Джувага.

Члени комісії заслухали та детально обговорили питання про хід виконання програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Зіньківського району за пріоритетними напрямками на 2016 – 2020 роки, районної програми «Територіальна оборона на території Зіньківського району на 2017 – 2020 роки», програми правової освіти населення району на 2016 – 2020 роки та затвердження її в новій редакції.

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко ознайомив присутніх з підсумками виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району за І квартал 2019 року.

Депутати розглянули питання, що стосується стану будівництва, реконструкції та утримання доріг на території району.

У ході засідання комісія погодила зміни до показників районного бюджету на 2019 рік.