Дорогі визволителі, шановні ветерани та учасники Другої Світової війни!

День  Перемоги, подвиг військового покоління – абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра, це, водночас, і печаль, і радість для нас усіх, пов’язані зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.

Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх священній справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага.

Земний уклін вам, дорогі ветерани, за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у наших серцях зразком справжнього патріотизму та благородства. Ніколи не забудемо про тих, хто поклав своє життя на вівтар Перемоги, чиї імена навічно закарбовано на гранітних плитах.

Ми у вічному боргу перед вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю. Вашими потом і кров’ю щедро зрошена наша батьківська земля, як у роки воєнного лихоліття, так і у важкі дні відбудови народного господарства.

У вічність ідуть ветерани війни… На превеликий жаль, сьогодні на Зіньківщині залишилося лише 12 ветеранів війни, яким особисто ми можемо сказати «Спасибі!» за ту травневу ніч, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов довгожданий і вистражданий мир, оплачений найвищою ціною – ціною крові і сліз.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас, дорогі ветерани, солдатські вдови, вельмишановні земляки, із 74 річницею перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні та Днем пам’яті і примирення – святом добра, єднання поколінь, подяки за безсмертний подвиг. Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, упевненості в майбутньому, благополуччя, злагоди, добра та оптимізму, радісних і щасливих днів. Нехай доля дарує вам ще багато щасливих років життя та зігріває теплом близьких вам людей.

З глибокою повагою і вдячністю –

голова районної ради Сергій Нерозя