Працювала комісія

10 травня відбулося  засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном. Головував на засіданні голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном Геннадій Хорошун. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о.голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Депутати розглянули низку питань, що стосуються економічного та соціального розвитку району, зокрема «Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку району за І квартал 2019 року», «Про хід виконання програми місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки», «Про внесення змін до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота», «Про внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки. Затвердили в новій редакції програму забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік, районну  комплексну програму соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на 2015-2020 роки, районну програму підтримки та розвитку культури і туризму на 2018-2021 роки.

З метою належного функціонування закладів освіти та культури на території району прийнято рішення про передачу ряду  бюджетних установ та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району у комунальну власність Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади.

На засіданні погодили  зміни до фінансових планів комунальних некомерційних підприємств «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області.

На виконання заходів програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки щодо відродження та  збереження історичної пам’яті видатних людей України, життя і діяльність яких пов’язана із Зіньківщиною, депутати розглянули питання про перевидання книги Дмитра Нитченка «Від Зінькова до Мельборна»

Депутати заслухали  та обговорили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року, зміни до показників районного бюджету на 2019 рік,  розглянули ряд майнових питань.

Проекти рішень з питань порядку денного внесено на розгляд президії та чергової сесії районної ради.