Шановні медичні сестри Зіньківського району!

Вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

В історії людства професія медичного працівника є найважливішою і найвідповідальнішою. Серед усіх професій, які є в охо­роні здоров’я, наймилосердніші професії медсестри, акушерки, фельдшера.

Медична сестра – це не тільки професія, а ще й покликання,  життєлюбність, розуміння чужої біди, відчайдушна хоробрість, мудрість і людяність, жертовність, величезна любов до людей, душа і серце, віддані людям.

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто, бажаю всім медичним сестрам Зіньківського району гідної, високої оцінки важкої і необхідної праці на державному рівні, відчути свою силу, необхідність і користь для  нашого краю. Хай добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.

Нехай збуваються всі мрії, а життя ваше буде наповнене добром. Плідної творчої роботи, доброго здоров’я, миру та злагоди, успіхів у благородній справі охорони здоров’я.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя