Шановні працівники музеїв, дослідники-краєзнавці Зіньківського району!

Наш край володіє безцінними музейними колекціями – історичними, художніми, мистецькими. Це національна скарбниця, яка доступна всім. Саме працівники музеїв нашого району щоденно відкривають це багатство людям.

Ми високо цінуємо ваші щоденні творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження та популяризацію самобутнього спадку рідного народу. Музеї – це безцінні джерела пізнання, які освячують наше долучення до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій.

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю вас, шановні працівники музеїв, дослідники-краєзнавці Зіньківського району, із професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина Зіньківщини, поєднується минуле й сьогодення, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

У день професійного свята, зичу всім працівникам і ветеранам цієї важливої галузі культури здоров’я і щастя, невичерпних сил і наснаги, благополуччя, творчих здобутків, результативних історичних пошуків і цікавих знахідок, поповнень музейних зібрань, розширення  наукових та професійних доробок!

 

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя