Відбулося засідання конкурсної комісії!

24 травня 2019 року в приміщенні Зіньківської районної ради відбулися засідання конкурсної комісії по відбору переможця конкурсу на посаду директора комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області, який було оголошено відділом управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області 12 квітня 2019 року. Участь в засіданнях брав заслужений діяч Мистецтв України, народний артист України, голова обласного відділення Національної музичної спілки України Юрченко Герман Юрійович.

Термін подання документів для участі в конкурсі становив 30 календарних днів і закінчився 12 травня 2019 року.

Протягом даного періоду, відповідно до Закону України «Про культуру», органом управління проводилася робота по відбору та формуванню персонального складу конкурсної комісії для визначення переможця конкурсу.

До складу конкурсної комісії увійшли:

Губа Валентина Миколаївна

– провідний методист комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області;

Залужна Наталія Василівна – головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської районної державної адміністрації;
Ківшик Лариса Василівна – головний спеціаліст-бухгалтер відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області;
Лебедєва Тетяна Олексіївна – режисер театралізованих заходів та свят комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області;
Литус Артем Вікторович – начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області;
Нікішина Людмила Григорівна – художній керівник комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області;
Прислонський Володимир Петрович – голова Зіньківської районної ради ветеранів;
Юрченко Герман Юрійович – заслужений діяч Мистецтв України, народний артист України, голова обласного відділення Національної музичної спілки України, лауреат премії імені Володимира Галактіоновича Короленка.

Протягом строку подачі документів до відділу управління майном надійшла одна заява на участь у конкурсі з відповідним пакетом документів від громадянки Дощенко Тамари Іванівни.

На першому засіданні членами конкурсної комісії було розглянуто повноту поданих документів, їх відповідність кваліфікаційним вимогам та прийнято рішення допустити Дощенко Тамару Іванівну для проходження конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Під час другого засідання конкурсної комісії було заслухано презентацію проектів програм розвитку комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області на один і п’ять років та проведено співбесіду з кандидатом. За результатами обговорення та голосування конкурсною комісією прийнято рішення визнати Дощенко Тамару Іванівну переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області.