Вирішували кадрові питання

30 травня у депутатській кімнаті районної ради відбулося  засідання постійної комісії районної ради з питань  освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.

Вела засідання голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту Чикало Світлана Володимирівна.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о.голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Відповідно до Закону України «Про культуру», Положення комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області, Положення про відділ управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області  члени постійної комісії погоджували кандидатуру Дощенко Тамари Іванівни на посаду директора  комунальної закладу «Районний будинок культури» Зіньківського району Полтавської області як переможця конкурсу на цю посаду. Депутати рекомендували відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району призначити Дощенко Т. І. директором комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області та підписати з нею контракт.