Дорогі працівники місцевої промисловості!

У першу неділю червня, коли літо вступає у свої права, професійне свято відзначають народні майстри та умільці.

Працівники місцевої промисловості — люди із золотими руками і творчою вдачею. З дерева та глини, з кістки та вовни, з льону та заліза вони створюють дива, а часом, справжні витвори мистецтва, шедеври.

Шановні виробники району, ви сприяєте наповненню споживчого ринку товарами широкого споживання, збільшенню кількості робочих місць, розвитку промисловості! Сердечна вдячність вам за сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчу наснагу.

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто, сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників місцевої промисловості. Бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і життєвих гараздів. Нових трудових перемог вам і високих звершень на благо рідного району та України!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя