Визначали лауреатів премій

Організаційний комітет районної ради з присудження районних премій ім. Д. Д. Ровинського та ім. братів Зерових 3 червня провів засідання, на якому було розглянуто й обговорено подання відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації та комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області щодо кандидатів на здобуття премій. Головував на засіданні заступник голови районної ради Сергій Загорулько.

Премії  ім. Д. Д. Ровинського та ім. братів Зерових засновані районною радою з метою морального заохочення та матеріальної підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді закладів освіти Зіньківського району.

Серед претендентів на отримання премій – учні та вихованці закладів освіти району, які зайняли в поточному навчальному році призові місця на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських конкурсів – захистів науково- дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук, конкурсах художньої самодіяльності, образотворчого мистецтва, технічної творчості, обласних спартакіадах та інших обласних конкурсах.

         За результатами обговорення кандидатур цього року премії отримають 51 учень загальноосвітніх закладів району та 28 учнів – переможців обласного конкурсу художньої самодіяльності учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів  «Веселка – 2019».

         В цілому преміальний фонд обох премій Зіньківської районної ради становить 12 мінімальних заробітних плат.

Список лауреатів премії ім. братів Зерових

  1. Овсій Анастасія Володимирівна, учениця 11 класу Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

ІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція біологія людини

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з астрономії

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з біології

  1. Макуха Катерина Сергіївна, учениця 11 класу Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з української мови та літератури

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з географії

ІІІ місце у обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків»

  1. Пшик Владислав Олегович, учень 9 класу Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з фізики

  1. Житник Єлизавета Анатоліївна, учениця 7 класу Опішнянського опорного закладу загальної середньої освіти

ІІІ місце в обласному конкурсі для школярів «Кристали: структура, властивості»

  1. Білик Любов Володимирівна, учениця 10 класу, вихованка літературної студії «Криниця» Малобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце у І обласному конкурсі дитячої казки

  1. Денисова Євгенія Русланівна, учениця 11 класу Малобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

  1. Анпілогов Роман Андрійович, учень 11 класу Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, секція лісознавство

ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція лісознавство

  1. Їжаченко Наталія Вікторівна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, секція екологія

  1. Тесля Анна Юріївна, учениця 9 класу Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з української мови та літератури

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

  1. Йовенко Владислава Сергіївна, учениця 10 класу Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з української мови та літератури

  1. Симоненко Еліна Сергіївна, учениця 10 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з історії

ІІІ місце у обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків»

  1. Саєнко Аміна Геннадіївна, учениця 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з історії

  1. Дорошенко Вадим Станіславович, учень 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з економіки

  1. Даценко Антон Юрійович, учень 11 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з англійської мови

І місце у обласному огляді-конкурсі команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  1. Закамська Катерина Олександрівна, учениця 9 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв в Опішні» імені Василя Кричевського

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з правознавства

  1. Терещенко Євгеній Олександрович, учень 8 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з трудового навчання

  1. Губа Вадим Анатолійович, учень 10 класу Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з трудового навчання

  1. Влох Сергій Володимирович, учень 11 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з інформаційних технологій

І місце в обласному огляді-конкурсі команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  1. Куценко Катерина Іванівна, учениця 11 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

І місце в обласному конкурсі для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття»

  1. Шкіль Альбіна Анатоліївна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце в обласному літературному конкурсі «Відлуння заповітів земляків»

  1. Соловей Ігор Станіславович, учень 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце в обласному історичному конкурсі «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої»

І місце в обласному огляді-конкурсі команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  1. Софієнко Дарина Петрівна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІ місце в обласному історичному конкурсі «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої»

  1. Твердохліб Діана Сергіївна, учениця 8 класу Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце в обласному учнівському конкурсі з креслення

  1. Юхименко Володимир Сергійович, вихованець зразкової творчої майстерні «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце в обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло»

І місце в (обласній) у виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»

  1. Савченко Ангеліна Анатоліївна, вихованка зразкової творчої майстерні «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце в (обласній) у виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»

ІІ місце в обласному конкурсі на краще родинне дерево «Нашому роду нема переводу»

  1. Терехова Анастасія Олександрівна, вихованка зразкової творчої майстерні «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце в (обласній) у виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»

  1. Кузнецова Богдана Олегівна, вихованка зразкової творчої майстерні «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІ місце в (обласній) у виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»

  1. Влох Еліна Богданівна, вихованка зразкової творчої майстерні «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІ місце у Полтавському регіональному відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт»

  1. Крамар Анна Ігорівна, вихованка зразкової творчої майстерні «Струмочок» Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

ІІІ місце у Полтавському регіональному відкритому конкурсі дитячої творчості «Дивосвіт»

  1. Компанієць Вікторія Олександрівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

І місце в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» номінація «Бісероплетіння»

  1. Хоружа Тетяна Сергіївна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

І місце в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» номінація «Вишивка хрестиком»

  1. Удовиченко Олександра Олександрівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІІ місце в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» розділ «В’язання гачком»

  1. Дахно Анастасія Олександрівна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІІ місце у обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» розділ «М’яка іграшка»

  1. Зарудний Олег Миколайович, вихованець Зіньківської районної станції юних техніків

ІІІ місце в обласному конкурсі вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» розділ «Кераміка»

  1. Ліждвой Наталія Сергіївна, вихованка Зіньківської районної станції юних техніків

ІІ місце в обласному конкурсі-змаганні учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

  1. Пугач Анжела Олегівна, учениця 8 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІІ місце в обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

І місце в обласному конкурсі юних фотолюбителів «Моя Україна»

  1. Ковалик Ангеліна Ігорівна, учениця 10 класу Лютенськобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІ місце в обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Коваленко Наталія Сергіївна, учениця 10 класу Лютенськобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

І місце в обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Яненко Данило Сергійович, учень 10 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце в обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Костенко Михайло Русланович, учень 8 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце в обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Новіков Ігор Ігорович, учень 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІ місце в обласній Спартакіаді школярів із лижних перегонів

  1. Фучко Людмила Миколаївна, учениця 8 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІ місце в обласній Спартакіаді школярів із легкої атлетики

  1. Удовиченко Олександр Володимирович, учень 11 класу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

ІІ місце в обласній Спартакіаді школярів із легкої атлетики

  1. Лобач Кирило Андрійович, учень 9 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

ІІ місце в обласній Спартакіаді школярів із штовхання ядра

І місце в обласному огляді-конкурсі команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  1. Влох Поліна Богданівна, учениця 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

І місце в обласному огляді-конкурсі команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  1. Окулов Юрій Валерійович, учень 10 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

І місце в обласному огляді-конкурсі команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  1. Коваленко Максим Михайлович, учень 8 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

І місце в обласному огляді-конкурсі команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  1. Блажко Наталія Олексіївна, учениця 11 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

І місце в обласному огляді-конкурсі команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  1. Манойло Максим Володимирович, учень 10 класу Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

І місце в обласному огляді-конкурсі театральних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  1. Тихонович Анастасія Євгеніївна, учениця 10 класу Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

І місце в обласному огляді-конкурсі театральних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти

  1. Тихонович Назар Євгенійович, учень 4 класу Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

І місце в обласному огляді-конкурсі театральних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти=

Список лауреатів премії  ім. Д. Д. Ровинського

  1. Паук Анна Віталіївна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Макушина Аліна Максимівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Жук Юлія Дмитрівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка», опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Бойко Вікторія Володимирівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Демченко Юлія Владиславівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Левченко Софія Михайлівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Рослик Владислава Олександрівна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Великодна Олеся Валеріївна, учасниця вокального ансамблю «Калинка» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі 

  1. Кірієнко Артем Андрійович, учасник хореографічного гуртка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Чепурна Аліса Едуардівна, учасниця хореографічного гуртка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Філон Аріна Володимирівна, учасниця хореографічного гуртка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Косяк Катерина Олександрівна, учасниця хореографічного гуртка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Пилипченко Анжела Олександрівна, учасниця хореографічного гуртка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Хоменко Анжела Миколаївна, учасниця хореографічного гуртка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Тоцька Катерина Анатоліївна, учасниця хореографічного гуртка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Пилипенко Яна В’ячеславівна, учасниця хореографічного гуртка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Дебела Альона Станіславівна, учасниця хореографічного гуртка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Тесля Анна Юріївна, учасниця хореографічного гуртка Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Пшінник Єгор Миколайович, учень 2 класу Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

І місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Довгаль Ольга Олександрівна, учасниця ансамблю духових інструментів Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Кусов Юлія Олександрівна, учасниця ансамблю духових інструментів Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Курмаз Юлія Анатоліївна, учасниця ансамблю духових інструментів Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Черкашина Валерія Андріївна, учасниця ансамблю духових інструментів Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Загора Сергій Васильович, учасник ансамблю духових інструментів Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Шеляг Віктор Вікторович, учасник ансамблю духових інструментів Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Костик Богдан Олексійович, учасник ансамблю духових інструментів Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Переятенець Олександр Олександрович, учасник ансамблю духових інструментів Великопавлівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце (в обласному) огляді-конкурсі

  1. Ремньова Дарина Андріївна, учасниця вокального ансамблю «Дивограй» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. І. А. Цюпи

І місце (в районному) огляді-конкурсі