Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Слова подяки, квіти, нагороди напередодні свого професійного свята отримали сьогодні медичні працівники району.  В залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Привітати медичну спільноту району прийшли заступник голови районної ради Сергій Загорулько, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Хоменко, заступник міського голови Геннадій Хорошун.

Звертаючись з вітальним словом до медичних працівників району Сергій Загорулько зазначив: «Сьогодні медична галузь стоїть на новій сходинці розвитку національної системи охорони здоров’я, модернізація якої має вирішити найскладніші питання української медицини — від створення сучасної системи екстреної медичної допомоги до організації якісного медичного обслуговування як у маленьких селах, так і у мегаполісах.

Реформа системи охорони здоров’я активно набирає оберти, що націлює депутатів всіх рівнів на поглиблене вивчення питань надання висококваліфікованих медичних послуг населенню в комфортних умовах.»

Заступник голови районної ради  відмітив, що в 2018 році завдяки активній позиції депутатів обласної, районної та рад району, ініціативи адміністрацій медичних закладів вдалося залучити значну суму коштів на заклади охорони здоров’я. Районна рада і в подальшому буде спрямовувати свою роботу  на підтримку галузі охорони здоров’я району,  підвищення соціального статусу медичного працівника, сприяти   матеріально-технічному забезпеченню мережі лікувальних установ,  використанню сучасних технологій діагностики та попередження захворювань.

Сергій Загорулько подякував  усім, без кого неможливо уявити сучасну медицину: лікарям, медсестрам, молодшому медичному  та обслуговуючому персоналу, ветеранам охорони здоров’я за їх невтомну та віддану працю задля збереження життя і здоров’я людей та побажав міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів та людської поваги.

До привітань долучився перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Хоменко, який підкреслив  важливість та необхідність професії медика для суспільства та побажав лікарям миру, достатку,  професійного зростання та  вдячних пацієнтів.

З нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги Сергій Загорулько та Микола Хоменко нагородили кращих працівників галузі охорони здоров’я Зіньківщини грамотами Зіньківської   районної ради та районної державної адміністрації.

Щирі побажання медикам та слова подяки висловив заступник міського голови Геннадій Хорошун. Від імені міського голови він вручив подяки  кращим медичним працівникам району.

Колег з професійним святом привітали т.в.о. директора КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» Олександр Безпалий і т.в.о. директора КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Андрій Рись та відзначили ряд медичних працівників за сумлінну працю і високий професіоналізм грамотами.

Святковий настрій присутнім подарували артисти та аматори сцени комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області.