Урочистості з нагоди Дня державної служби України

21 червня, у залі засідань районної ради, напередодні свята, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

Вітаючи працівників державної служби зі святом, заступник голови районної ради Сергій Загорулько зауважив, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє народу. Саме на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в органах та установах функцій і завдань держави.

Сергій Васильович побажав усім витримки і терпіння у роботі, міцного здоров’я, миру, невичерпного джерела мудрості та процвітання, подолання нових вершин на нелегкій ниві служіння народу Зіньківщини.

Теплі слова на адресу державних службовців лунали також з уст першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Хоменка і заступника міського голови Геннадія Хорошуна.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня державної служби України Зіньківська районна рада та Зіньківська районна державна адміністрація спільними грамотами нагородили кращих працівників державної служби Зіньківщини.

Заступник міського голови Геннадій Хорошун, від імені міського голови Сергія Максименка, також вручив Почесні грамоти та подяки кращим держслужбовцям Зіньківського краю.

Гарний настрій, святковий колорит і блиск в очах подарували присутнім артисти районного будинку культури.