З нагоди державного свята

       Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне  минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

         27 червня, напередодні державного свята – Дня Конституції України, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відбувся урочистий мітинг.  У заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Анатолій Водолага, представники управлінь, відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району.

Відкрив та вів мітинг міський голова Сергій Максименко.

З вітальним словом з нагоди Дня Конституції України  до представників трудових колективів підприємств, установ, організацій,  громадськості звернувся заступник голови районної ради Сергій Загорулько, який зазначив:    «Дорогі земляки, пам’ятаймо, що Україна починається з кожного з нас. І ми можемо збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного.

         Життя підтвердило цінність Конституції, адже вона несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки».

          Він побажав присутнім щастя і достатку, любові, натхненної праці і успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої Зіньківщини та України.

         До привітання долучився виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації  Анатолій Водолага, який  підкреслив, що перша Конституція незалежної української держави стала важливим кроком на шляху затвердження її європейських демократичних принципів розвитку. 

         Молодь Зіньківщини в особі учениці опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» Симоненко Еліни зробила рішучий вибір на користь демократії, правди і справедливості, гучно заявила про своє бажання бути вільними людьми у вільній країні.

         Завершився мітинг покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченка.