Шановні краяни, дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу Зіньківської районної ради і від себе особисто вітаю вас з Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, суверенну, правову державу. Конституція стала не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови вільної демократичної країни, першоосновою формування політичних, соціально-економічних та духовних реалій нашого суспільства. У ній відображені демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлюється суверенна воля  громадян.

Переконаний, що спираючись на положення Конституції, представники районної влади та органів місцевого самоврядування, працюючи спільно з керівниками підприємств, організацій, установ, гідно витримають будь-які випробування долі, зуміють забезпечити високий рівень життя громадян нашого краю.

Дорогі земляки, зичу всім вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього українського народу. Нехай у цей урочистий день міцніє почуття гордості за наш район, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, додасть усім нам наснаги, сил і впевненості у розбудові демократичної держави!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя