Шановна молодь Зіньківського району!

Молодість — це світанок життя, романтика, радість, свiтлi мрії про майбутнє, молодечий запал. Це час для здобуття знань, навиків,  час, коли  людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення, наполегливої праці над собою. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Це період, коли людина закладає фундамент, вибудовує міцні стіни свого майбутнього для подальшого життя.

Попереду у кожного з вас довга життєва дорога, на якій потрібно зробити свій єдиний вибір. Впевнений, що він буде вдалим. Ваша діяльність продовжить шлях Зіньківщини та України до прогресу, до формування сильної, духовно багатої особистості, здатної орієнтуватися в сучасному суспiльствi.

Шановна молодь Зіньківського району, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто, зичу вам невичерпної eнepriї, творчого натхнення, молодечого неспокою, щирого кохання, незалежних думок та сил, втілення в життя своїх прагнень та сподівань.

Твердо знайте: молодістьне вік, молодість – це стан душі.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя