Шановні податківці Зіньківського району!

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника державної податкової служби України.

Податкова служба будь-якої країни – це один з найважливіших державних інститутів, що забезпечує стабільне поповнення державного бюджету, адміністрування загальнодержавних податків, зборів і платежів. На сучасному етапі розвитку нашої держави робота податкової служби спрямована на забезпечення партнерських стосунків з платниками податків усіх рівнів, відкритості і прозорості діяльності податківців, недопущення ухилення від сплати податків окремими підприємцями і підприємствами.

Податківці району ефективно співпрацюють з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, спільно вирішують проблемні питання та сприяють кращому наповненню бюджетів усіх рівнів. Переконаний, що ваша праця забезпечить достатній рівень фінансування бюджетної сфери, соціально-економічний розвиток району, скоротить число тих, хто ухиляється від сплати податків.

Шановні податківці Зіньківського району, прийміть слова вдячності за наполегливу працю та професійну роботу. З нагоди вашого професійного свята зичу вам невпинного руху вперед,  успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм. Успіхів у вашій нелегкій, відповідальній праці, взаєморозуміння з платниками зборів і платежів, міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, добробуту, миру, злагоди і сімейного благополуччя.

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя