Вітаємо депутата VII скликання Зіньківської районної ради – Кропивну Валентину Миколаївну!

Шановна Валентино Миколаївно!

Голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Вас з Днем народження!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров’я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в оселі завжди пануюнь добро і радість. Хай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду, будуть яскравими! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов’ю рідних і близьких!