Поступово і впевнено, не словом, а ділом вони втілюють основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати

День Національної поліції України – це свято, яке відзначається щорічно 4 липня, згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

Формування Національної поліції є втіленням у життя однієї з наймасштабніших реформ у нашій державі, в основі якої – модель переходу від каральної до сервісної функції діяльності правоохоронних органів.

Працівники Зіньківського відділення поліції пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству, шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Вони з честю виконують свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших жителів міста та району, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Сьогодні у стінах залу засідань районної ради, з нагоди Дня Національної поліції України, відбулися святкові урочистості.

З теплими словами привітань до своїх працівників звернувся начальник Зіньківського відділення поліції Леонід Горяєв, який відмітив нелегку працю кожного з них та вміння своєчасно прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Кращі працівники поліції були відзначені спільними Грамотами Зіньківської районної ради та районної державної адміністрації, Подяками від міського голови та Грамотами Зіньківського відділення поліції.

Чимало привітань та побажань лунало сьогодні працівникам Зіньківського відділення поліції від керівництва району та міста. Їм побажали добра та злагоди, міцного здоров’я, невичерпних сил, благополуччя, мирного неба над головою, добробуту та родинного затишку.

Незабутні враження, хвилини відпочинку та гарний настрій подарували працівникам поліції артисти комунального закладу «Районний Будинок культури» Зіньківської районної ради.