Вітаємо заступника голови районної ради, депутата VII скликання Зіньківської районної ради – Загорулька Сергія Васильовича!

Шановний Сергію Васильовичу!

Прийміть найщиріші і найтепліші вітання з нагоди особистого свята – Дня народження!

Ваші компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликають повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами.

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя і радості, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Зіньківського району.

Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З глибокою повагою  – голова районної ради Сергій Нерозя,

депутатський корпус та колектив районної ради