Визначили переможця конкурсу

7 серпня 2019 року в  приміщенні Зіньківської районної ради відбулося  друге засідання конкурсної комісії по відбору переможця конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області.  В роботі комісії взяв участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я  Полтавської обласної державної адміністрації, начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню та медичних кадрів Курилко Юрій Васильович. Рішенням попереднього засідання від 05 серпня 2019 року конкурсною комісією до участі в конкурсі допущено одного претендента – Рися А. А.. За результатами обговорення та голосування конкурсною комісією прийнято рішення визнати Рися Андрія Андрійовича  переможцем конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Відеозйомку засідання конкурсної комісії по відбору переможця конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області можна переглянути за наступним посиланням.