На порядку денному – вирішення важливих питань

Сьогодні, 12 серпня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, яке вів голова комісії – Юрій Вовк.

Головний спеціаліст відділу економіки, торгівлі, економічного аналізу та бухгалтерського обліку управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі Зіньківської районної державної адміністрації Лариса Сербин зачитала результати моніторингу жнивних робіт по району та ознайомила присутніх з ходом проведення жнив на території Зіньківського району.

Членами комісії було розглянуто та обговорено питання, що стосуються ходу виконання низки районних програм: охорони довкілля Зіньківського району на 2016 – 2020 роки, підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього підприємництва на 2018 – 2020 роки, розвитку малого і середнього підприємництва у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки, розвитку архівної справи на 2018 – 2020 роки.

Керівник апарату, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага ознайомив з підсумками виконання програми економічного та соціального розвитку Зіньківського району за І півріччя 2019 року.

Члени комісії заслухали інформацію про санітарний стан і благоустрій територій населених пунктів. Рекомендовано внести зміни до місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016 – 2020 роки та до показників районного бюджету на 2019 рік.