Працювала комісія

Відповідно до плану роботи, 13 серпня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму,  фізкультури і спорту, яке вела голова комісії – Світлана Чикало.

З першим питанням порядку денного, що стосується погодження призначення переможця конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області інформував начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Артем Литус.

Члени комісії та присутні заслухали інформацію начальника відділу освіти Юрія Дахна про хід виконання ряду районних освітянських програм: програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2019 роки в 2019 році, цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки, програми розвитку дитячо-юнацького гандболу у Зіньківському районі на 2017 – 2021 роки.

Рекомендовано внести зміни до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району, до районної програми розвитку дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі на 2017 – 2021 роки, програми підтримки соціально-важливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота», Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» на 2019 – 2021 роки та до показників районного бюджету на 2019 рік.

Детально обговорено питання про утворення на базі Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Зіньківського ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області, зміну найменування юридичної особи Човно-Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Комісія рекомендувала затвердити в новій редакції структури та граничні штатні чисельності працівників комунальних некомерційних підприємств «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Зіньківська центральна районна лікарня», Статут комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Члени комісії заслухали та взяли до відома листи комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» та лист Великосорочинської загальноосвітньої санітарної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миргородськогоо району Полтавської обласної ради.