Відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання

16 серпня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради, керівник апарату, виконуючий обов’язки голови та перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.

20 липня ювілейний день народження відзначив міський голова Максименко Сергій Миколайович. Тож на початку пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Зіньківського району, активну громадянську позицію та з нагоди 60-річчя від дня народження нагородили Сергія Миколайовича Почесною  грамотою районної ради із врученням нагрудного знаку.

Упродовж пленарного засідання депутати  розглянули 33 питання порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини.

Своїми рішеннями депутати районної  ради внесли зміни до ряду районних програм: економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік, забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік, місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016 – 2020 роки, підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота».

Надзвичайно велика увага депутатського корпусу закцентована на роботі комунальних некомерційних підприємств – «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги». Згідно порядку денного пленарного засідання, керівники медичних закладів інформували про використання коштів, передбачених на галузь охорони здоров’я району, якість надання медичних послуг жителям району та хід виконання районної програми забезпечення лікарів Зіньківського району житлом на 2017 – 2020 роки.

Внесено зміни до програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» на 2019 – 2021 роки та до Програми розвитку первинної медико- санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки.

Депутати затвердили Статут КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» у новій редакції, звіти про виконання фінансових планів за І квартал 2019 року, структури та граничні штатні чисельності працівників КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги», Положення про порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств.

Чимало питань стосувалося освітньої галузі району, зокрема: внесено зміни до районної програми розвитку дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі на 2017 – 2021 роки, до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти. Прийнято рішення про утворення на базі Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області та зміну найменування юридичної особи Човно-Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області.

Депутатами внесено зміни до показників районного бюджету за І півріччя 2019 року та затверджено звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року з урахуванням трансфертів по доходах у сумі 165 840,2 тис. грн. (з них по загальному фонду – 161 120,1 тис. грн., по спеціальному – 4 720,1 тис. грн.), по видатках у сумі 171 089,2 тис. грн. (з них по загальному фонду – 158 630, 4 тис. грн., по спеціальному – 12 458,8 тис. грн.).

Продовжується передача бюджетних установ та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району у комунальну власність Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади, про що прийняті відповідні рішення.

Депутатський корпус районної ради погодив звіт з незалежної оцінки майна та укладення договору оренди рухомого майна, затвердив договори оренди та перелік об’єктів спільної власної територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району, що підлягають приватизації у 2019 році.

У питанні «Різне» слово мали житель м. Зіньків – Петро Євсейович Василинка та жителька с. Ставкове – Олена Леонідівна Устенко. Питання Петра Євсейовича стосувалося роботи КНП «Зіньківська центральна районна лікарня». Олена Леонідівна підняла питання, що стосується бездіяльності Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної полії в Полтавській області.

Роботі сесії передували засідання комісій та президії районної ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання проекту порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.