Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання із національними святами державності – Днем Державного Прапора та 28 річницею Незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили їх вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою. Працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки, які завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробуванням для всіх нас – випробуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність. А тому, не може бути сумніву, що працелюбний народ України здатен поліпшити життя у своїй власній державі.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Тож хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

З нагоди свят, щиро зичу усім вам, дорогі земляки, миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання Незалежної України та її народу.

Нехай ці величні свята вселяють гордість за український народ, нашу країну, об’єднують усіх українців, дарують нам світлі надії та впевненість у завтрашньому дні!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя