Вшанували світлу пам’ять земляків – захисників України

З метою гідного вшанування пам’яті загиблих захисників 23 серпня президент України Володимир Зеленський підписав указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та відзначення його щорічно 29 серпня. Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.

Сьогодні, 29 серпня, біля пам’ятника загиблим зіньківчанам в зоні АТО відбувся мітинг, участь у якому взяли голова районної ради, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради,  матері загиблих в зоні АТО зіньківчан, громадськість.

Анатолій Водолага, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації, вручив Світлані Петрівні Матвієвській, матері загиблого Івана Матвієвського, посмертну почесну відзнаку «ЗА ВІЛЬНУ ЛУГАНЩИНУ» Громадської ради при ГУНП України в Луганській області ГС «Луганська обласна спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять загиблих в зоні АТО зіньківчан та поклали квіти і гірлянду до підніжжя пам’ятника.