Дорогі школярі, шановні вчителі, батьки, присутні!

Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня, сердечно вітаю вас із початком нового навчального року!

Цього дня у нашому районі вперше сядуть за парти і помандрують в країну знань  першокласники. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю вам, дорогі діти, бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

А от для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого cуму, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої. Тож бажаю вам міцного здоров’я, впевненості у власних силах, незабутніх миттєвостей шкільного життя!

Найщиріші слова подяки висловлюю вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Ваші мудрість і великодушність залишаються з вихованцями на все життя.

Щиро дякую вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло ваших сердець та внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним та мирним, несе добрий настрій у вашу школу, кожну родину!

У цей святковий день від усієї душі бажаю усім учням успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. Хай відкриє він перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Здоров’я вам, тепла й любові! Зі святом!

З глибокою повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя