Відбудеться сесія районної ради

12 вересня 2019 року о 10:00 годині в залі засідань районної ради (м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40) відбудеться пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про хід виконання районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки.
  2. Про затвердження в новій редакції структури і граничної штатної чисельності працівників закладів загальної середньої освіти Зіньківського району Полтавської області.
  3. Про затвердження звіту з незалежної оцінки майна підсобного приміщення №56 громадської будівлі Зіньківської спеціалізованої школи олімпійського резерву з гандболу ім. В. П. Літвішка.
  4. Про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області.
  5. Про утворення аукціонної комісії з продажу об’єкта малої приватизації.

Різне.

Інші питання.