Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-логопеда та вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області

Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-логопеда та вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Зіньківської районної ради знаходиться за адресою: поштовий індекс 38100, Полтавська  область, Зіньківський район, м. Зіньків, вулиця Г. Северина, будинок 1.

Найменування вакантних посад:

• вчитель-логопед;
  • вчитель-реабілітолог.

Інформація про розмір та умови оплати праці надається відділом освіти за запитом.

Претенденти на вакантні посади педагогічних працівників центру повинні мати вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст.
           Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи.

Вищевказані документи подають особисто (або подає уповноважена, згідно з довіреністю, особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що  становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.

Документи для участі у конкурсі приймаються за адресою: вулиця Воздвиженська, 63, м.Зіньків, відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації Полтавської області.

Конкурс проходитиме 02.10.2019 року з 09.00 до 12.00 год. за адресою прийому документів.

Контактна особа – Гринь Тетяна Василівна (тел. (05353) 3-11-07, 3-17-71), електронна пошта zinkiv.rvo63@adm-pl.gov.ua

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами та знання основ спеціальної педагогіки. З кандидатами, які пройдуть кваліфікаційний іспит додатково буде проведена співбесіда.

Оприлюднення результатів конкурсу – 03.10.2019 року.

Відділ освіти Зіньківської

районної державної адміністрації