Урочистості до Дня міста

Початок вересня знаменний для зіньківчан визначною подією – наше місто святкує 415-ий День народження. Традиційно святкування приурочено до Дня визволення Зінькова від німецько-фашистських загарбників, яке відбулося 6 вересня 1943 року. Свято розпочалося з покладання квітів, гірлянд до братських могил, місць поховань та пам’ятників воїнам – визволителям, зіньківчанам, які загинули в боротьбі з фашизмом та загиблим учасникам антитерористичної операції в місті та селах міської ради.

На  мітинг на Меморіалі Вічної Слави жителі та гості міста прийшли вшанувати тих, хто звільняв наше місто, тих, хто місто відбудовував і тих, хто живе заради нашого міста.

В урочистостях взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Анатолій Водолага, інші.

У  вітальній промові з нагоди святкування Дня народження нашого славного древнього міста  Сергій Загорулько відзначив: «Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося своїми істинними героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожного дня. Кожен з них – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму для земляків.

Варто згадати про тих, хто до останніх днів свого життя впевнено і рішуче боровся за вільну і Соборну Батьківщину. Іван  Матвієвський, Микола Рясков, Віталій Кузьменко, Вадим Мирінець, Роман Яковець – наші герої сьогодення, ті, хто ціною  власного  життя  поплатився  за мир і спокій  в неньці – Україні.

Впевнений, що спільно ми досягнемо ще більш вагомих результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку Зінькова».

Сергій Васильович побажав всім злагоди, миру, добра, нових звершень у напрямку процвітання, соціально-економічного, просвітницького, культурного і духовного розвитку Зінькова.

З привітанням до зіньківчан звернувся виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Анатолій Водолага, який з вдячністю згадав тих, хто боронив наш район від фашистських загарбників, привітав земляків з Днем народження міста та висловив побажання миру, добробуту,  злагоди, здоров’я та щастя жителям Зіньківщини.

На  мітингу вітальне слово мали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Зіньківського районного військового комісаріату Віктор Гончаров, голова ради Зіньківської районної організації ветеранів Володимир Прислонський, учень Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Андрій Мільченко.

Хвилиною  мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів – визволителів, зіньківчан, які загинули в боротьбі з  фашизмом та загиблих учасників антитерористичної  операції.

На вихідні зіньківчан чекає ціла низка цікавих та змістовних заходів з нагоди святкування Дня міста.