Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

10 вересня в депутатській кімнаті районної ради відбулося спільне  засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном; освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту та регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.

Головував на засіданні голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту Світлана Чикало. В роботі комісій взяли участь  заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Депутати розглянули низку питань, що стосуються розвитку освітньої галузі району, діяльності комунальних некомерційних підприємств «Зіньківська  центральна  районна  лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги», зокрема: «Про  перейменування Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської  районної ради Полтавської області в Зіньківський ліцей імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області, затвердження Статуту, структури та граничної штатної чисельності Зіньківського ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області», «Про затвердження в новій редакції структури і граничної штатної чисельності працівників закладів загальної середньої освіти Зіньківського району Полтавської області»,  «Про затвердження структури та граничної штатної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області», « Про затвердження Статуту комунального  некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області у новій редакції»,  інші.

Відповідно до порядку денного, в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага інформував присутніх про внесення змін до ряду програм: інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2018 – 2019 роки, забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік,  комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки.

Депутати заслухали  та обговорили зміни до показників районного бюджету на 2019 рік, про які доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Трохименко та питання управління спільною власністю територіальних громад району.

На  ряд питань по поліпшенню діяльності Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області відповів  заступник начальника Зіньківського відділення поліції Роман Третяк під час розгляду питання «Про хід виконання районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки».

Члени комісій розглянули звернення депутатів Гадяцької районної ради до голів та депутатів районних рад, сільських голів, голів ОТГ Лохвицького та Зіньківського районів та лист Миргородської місцевої Прокуратури Полтавської області.

Проекти рішень з питань порядку денного внесено на розгляд президії та чергової сесії районної ради.