Відбулося пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання

12 вересня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання тридцять сьомої  сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.

На початку пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди ювілейної  дати нагородили Почесною  грамотою районної ради із врученням нагрудного знаку  секретаря Новоселівської сільської ради Міхеєву Людмилу Іванівну.

Упродовж пленарного засідання депутати  розглянули 14 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини та питання «Різне».

Чимало запитань виникало у депутатів при обговоренні питання «Про хід виконання районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки», по якому інформував начальник Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Леонід Горяєв. Оцінювали роботу відділення, обговорювали проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Своїми рішеннями районна  рада внесла зміни до програм інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2018-2019 роки, забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік,  комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки. Це дасть змогу забезпечити виконання ряду важливих заходів програм.

Низка розглянутих питань стосувалась функціонування та перспектив розвитку  освітньої та медичної галузей району. Затверджено в новій редакції структуру та граничну штатну чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня», Статут комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги», структуру і граничну штатну чисельність  закладів  загальної середньої  освіти Зіньківського  району, перейменовано Зіньківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №2 Зіньківської  районної ради  Полтавської області в Зіньківський ліцей імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області, затверджено Статут, структуру та граничну штатну  чисельність  ліцею.

Депутати підтримали внесення змін до показників районного бюджету на  2019 рік, прийняли рішення по ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад району.

Роботі сесії передували засідання комісій та президії районної ради, які попередньо вивчили та детально обговорили всі питання проекту порядку денного пленарного засідання. Це сприяло конструктивній та злагодженій роботі депутатів.