Шановні працівники лісового господарства Зіньківщини!

Щороку, у третю неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники лісового господарства.

На Зіньківщині ліс – це жива окраса, багатство, яке  дає імпульс для розвитку економіки, відкриває нові перспективи для туристичної галузі району.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства, від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто прийміть найщиріші слова вітання! Своєю працею ви примножуєте наші лісові багатства і сприяєте їх раціональному використанню.

З нагоди вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру, добра та достатку. Нехай ліс, вирощений вами, приносить не лише  радість і задоволення, а й забезпечує екологічну безпеку та гармонійну взаємодію суспільства і природи!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя