Прийнято рішення про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області

Керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Постановою Кабінету Міністрів України № 432 від 10 травня 2018 року «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», відповідно до рішення тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання від 16 серпня 2019 року «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області, що підлягають приватизації у 2019 році» та з метою ефективного управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області на тридцять сьомій сесії Зіньківської районної ради сьомого скликання від 12 вересня 2019 року прийнято рішення здійснити продаж об’єкта малої приватизації, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області, а саме: підсобного приміщення № 56 громадської будівлі Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В. П. Літвішка, загальною площею 101,3 кв. м, розмір частки якого складає 59/1000 частину об’єкта, що розташоване за адресою: вул. Воздвиженська, 22 м. Зіньків Зіньківського району Полтавської області, шляхом проведення електронного аукціону у відповідності з вимогами діючого законодавства.

Про приватизацію об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області (рішення)