Відбулося засідання аукціонної комісії

Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Постанови Кабінету Міністрів України № 432 від 10 травня 2018 року «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» 20 вересня 2019 року, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання аукціонної комісії з продажу об’єкта малої приватизації, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району Полтавської області.

У ході засідання членами аукціонної комісії було розглянуто та визначено стартову ціну об’єкта малої приватизації: підсобного приміщення № 56 громадської будівлі Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу ім. В. П. Літвішка, розташованого за адресою: вул. Воздвиженська, 22 м. Зіньків Зіньківського району Полтавської області, умови продажу об’єкта малої приватизації та інформаційне повідомлення про проведення аукціону з продажу об’єкта малої приватизації.