Обговорили ряд важливих питань

Сьогодні, 3 жовтня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, яке вів голова комісії – Геннадій Хорошун.

Депутати розглянули розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до показників районного бюджету» від 03.10.2019р. та погодили збільшити видатки районного бюджету на суму 216 050 грн., а саме: КНП «Зіньківська ЦРЛ» на виконання програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Зіньківська ЦРЛ» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки – 32 000 грн.; відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації на утримання загальноосвітніх шкіл – 174 050 грн., відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації на забезпечення діяльності бібліотек – 10 000 грн..

Членами комісії погоджено також проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про спрямування субвенції з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».

У ході продуктивної роботи комісія детально ознайомилася та обговорила ряд майнових питань.