Сергій Нерозя: «Зіньківщина пишається своїми освітянами, які сіють розумне, добре та вічне у дитячі серця…»

Відзначення Дня працівників освіти вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Сьогодні, 3 жовтня, напередодні професійного свята освітян, що буде відзначатись у неділю, комунальний заклад «Районний Будинок культури» зібрав усіх педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветеранів педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

Зі словами вдячності та щирими побажаннями до працівників освіти району звернувся голова районної ради Сергій Нерозя:

«Дорогі освітяни нашого району, дякую вам за творчу та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i щире добро, за любов до дітей і рідного краю.

Окремі слова вдячності за самовіддану працю вам, шановні ветерани освітянської ниви! Ваші мудрість і благородність педагога зберегли та примножили найкращі традиції, возвеличивши значення Вчителя.

Педагогічна родина Зіньківського району постійно поповнюється новими учителями, які приходять на зміну ветеранам педагогічної ниви. Ми покладаємо на вас великі надії. Сподіваємося, що ви продовжите відповідальну місію ваших попередників нести ґрунтовні знання своїм учням.

Шановні вчителі, викладачі, дорогі ветерани педагогічної діяльності, нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай зерно знань, яке ви сієте, завжди проростає і дає могутній урожай. Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Зіньківщини!»

З вітальними словами до колег звернулася депутат обласної ради, директор Державної спеціалізованої художньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського Людмила Овчаренко.

Працівників освіти Зіньківського району вітали: перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко та секретар міської ради Володимир Чикало.

Традиційно, керівники району та міста, депутат обласної ради нагороди грамотами Департаменту освіти Полтавської обласної ради, Зіньківської районної ради та Зіньківської райдержадміністрації, з врученням квітів, кращих працівників освіти району.

Нових колег, якими поповнилася педагогічна родина Зіньківського району, привітали та вручили на добру згадку символічні подарунки начальник відділу освіти Юрій Дахно та голова РК Профспілки Роман Попович.

Святковий настрій та позитивні емоції подарували присутнім артисти та аматори комунального закладу «Районний Будинок культури», дитячі колективи позашкільних закладів освіти району.