Відбулася звітньо-виборча конференція ветеранських організацій Зіньківського району

Сьогодні, у залі засідань районної ради, відбулася 8 звітньо-виборча районна конференція ветеранських організацій Зіньківського району, участь у якій взяли: голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, представник ради обласної організації ветеранів Любов Якименко,медичний директор КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Сайкіна, начальник управління соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації Віктор Півень, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району Людмила Косяк, засоби масової інформації району.

Заступник міського голови Геннадій Хорошун за багаторічну сумлінну працю по відстоюванню законних прав та інтересів ветеранів району, вагомий особистий внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм та активну життєву позицію нагородив Почесною грамотою та знаком міського голови «За заслуги перед містом» голову ради районної організації Володимира Прислонського.

Порядок денний 8 звітньо-виборчої конференції склав 4 питання.

З першим питанням порядку денного: «Звітна доповідь ради районної організації ветеранів про роботу за період з 9 жовтня 2015 року по 8 жовтня 2019 року» виступив голова ради районної організації ветеранів Володимир Прислонський.  У своїй доповіді Володимир Петрович зазначив: «Районна організація ветеранів, як громадська організація, уже існує понад 32 роки і складається з 53 первинних ветеранських організацій, які нараховують 9984 члени.» Голова ради районної організації ветеранів висловив щиру вдячність голові районної ради Сергію Нерозі, який «не зважаючи на брак коштів в районному бюджеті, віднайшов можливість надати, відремонтувати кабінет для голови ради районної організації ветеранів та обладнати його зручними меблями», райдержадміністрації, управлінню праці, територіальному центру, представництву пенсійного фонду, міському, сільським головам, голові Опішнянської ОТГ, головам первинних ветеранських організацій.

Кращих голів первинних ветеранських організацій Володимир Прислонський нагородив грамотами з врученням квітів.

Упродовж конференції слово для виступу мали: Григорій Софієнко (голова Опішнянської ветеранської організації), Олександра Кириченко (голова Лютенськобудищанської ветеранської організації), Марія Серебрякова (голова ветеранської організації Зіньківського ліцею імені М. К. Зерова), Любов Якименко (представник обласної організації ветеранів), Сергій Мурадян (голова міської організації ветеранів), Микола Хоменко (перший заступник голови райдержадміністрації), Катерина Суконька (працівник бюро правової допомоги).

З теплими словами до всіх присутніх звернувся голова районної ради Сергій Нерозя, який подякував усім первинним ветеранським організаціям району, на чолі з головою районної організації – Володимиром Прислонським, за плідну роботу, неоціненний вклад у розвиток патріотичного виховання підростаючого покоління та естафету пам’яті про ветеранів, яку вони передають нащадкам. Побажав їм міцного здоров’я, добра, тепла в домівках і щастя родинам.

Згідно порядку денного, комісія затвердила персональний склад ради районної організації ветеранів у кількості 25 осіб.

На звітньо-виборчій конференції раз на чотири роки обирається голова ради районної організації ветеранів. Сьогодні комісія ради ветеранів та затверджений склад президії одноголосно головою ради районної організації ветеранів обрали Володимира Прислонського.

Щиро вітаємо Володимира Петровича з обійманню посадою. Бажаємо йому міцного здоров’я, добра, довгих і щасливих років життя та всіляких гараздів!