Визначено переможців Бюджету участі Полтавської області 2019 року

21 жовтня, у Полтавській обласній раді, відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки», яке вів голова обласної ради Олександр Біленький.

Учасники засідання розглянули підсумки Бюджету участі Полтавської області 2019 року, обговорили проблемні питання, перспективи проведення конкурсу у наступному році.

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, у 2019 році жителі Полтавської області подали 205 проектів, з яких 200 відповідали вимогам та були допущені до голосування. За ці проекти під час онлайн- та офлайн-голосування було віддано майже 330 тис. голосів. За результатами голосування, перемогу здобув 71 проект із 17 районів області.

Цього року від Зіньківського району було подано 2 проекти Бюджету участі: «Сонячна енергія в сучасному місті» – формування у дітей екосвідомості та популяризація енергозберігаючих технологій» та «Громада с. Власівка – за чисті узбіччя».

Відрадно, що обидва проекти нашого району стали переможцями. Проект «Сонячна енергія в сучасному місті» – формування у дітей екосвідомості та популяризація енергозберігаючих технологій» набрав 30 електронних та 2334 паперових голосів. На нього з обласного бюджету буде виділено майже 38 тис. грн.. Проект «Громада с. Власівка – за чисті узбіччя» набрав 48 електронних та 2273 паперових голосів. На нього з обласного бюджету буде виділено 31 тис. грн..