Шановні ветерани, дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю вас з 75 річницею визволення України від фашистських загарбників!

У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславляємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом воїнів за свободу Батьківщини.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Бажаю усім жителям  Зіньківського краю добра і здоров’я, миру і злагоди, оптимізму, бадьорості духу та вагомих здобутків задля процвітання рідної Зіньківщини!

Зі святом, дорогі земляки!

 

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя