Визначено переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2019 року

28 жовтня відбулося засідання ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення активності територіальних громад у розв’язанні актуальних питань їхньої життєдіяльності.

У ході засідання було розглянуто та обговорено 55 проектів, поданих на конкурс у 2019 році з 19 районів, 23 об’єднаних територіальних громад, 3 міст обласного значення та 3 міст районного значення. Йшлося про заходи щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інших сучасних технологій муніципального менеджменту; створення безпечного та комфортного середовища (протидія загрозам природного та техногенного походження, екологічним, криміногенним, інформаційним та іншим загрозам); покращення системи надання адміністративних та муніципальних послуг; застосування енергоефективних технологій на об’єктах соціально-гуманітарної сфери (технологій використання відновлювальних джерел енергії та енергоефективного обладнання); поліпшення екологічної інфраструктури (якісне питне водопостачання, ефективне поводження з відходами, природно-заповідний фонд); підвищення туристичного потенціалу, збереження об’єктів культурної спадщини.

Переможцями рада конкурсу визначила 49 проектів, серед яких 2 проекти від Зіньківського району: реконструкція системи теплопостачання Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний комплекс» Ставківської сільської ради та забезпечення якісним питним водопостачанням мешканців вул. Горького у м. Зіньків. Їх буде реалізовано в наступному фінансовому році на умовах фінансування з обласного бюджету (до 50% очікуваної вартості проекту), а також співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.