Стартувало голосування за проекти шкільного громадського бюджету Полтавської області

30 жовтня стартувало голосування за проекти шкільного громадського бюджету Полтавської області. Від Зіньківського району було подано 5 дитячих проектів.

Проект № 7. Американський клас – шанс для кожного мешканця Зінькова. Автор проекту – Єлизавета Даценко, учениця Зіньківського ліцею імені М. К. Зерова.

Короткий опис проекту. Англійська мова – інтернаціональна мова спілкування, яку потрібно обов’язково вивчати учням і навіть дорослим. Проживши рік у Сполучених Штатах Америки по програмі обміну ’’FLEX’’, я відвідувала місцеву школу і зрозуміла що саме потрібно змінити в нашій, щоб зацікавити учнів до вивчення матеріалу. Я хочу облаштувати клас англійської мови як сучасну, розвиваючу і американську кімнату.

Проект № 17. Тренінговий кабінет з основ здоров’я – формування навичок безпечної поведінки в учнів, шляхом розвитку життєвих навичок. Автор проекту – Владислава Йовенко, учениця Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний комплекс» Ставківської сільської ради.

Короткий опис проекту. У Ставківському НВК необхідно створити тренінговий кабінет з основ здоров’я, де будуть проводитися уроки-тренінги, які передбачатимуть такі форми роботи: сидіти у колі, створювати творчі проекти, робити презентації, працювати у групах чи у парах окремо від інших учасників тренінгу, проводити руханки, постійно переміщуватися по кабінету, формувати практичні навички безпечної поведінки.

Проект № 128. Гордість ліцею й родзинка Зінькова. Автор проекту – Лілія Артемова, учениця Зіньківського ліцею імені М. К. Зерова.

Короткий опис проекту. Проект передбачає облаштування актового залу Зіньківського ліцею ім.Миколи Зерова. Після виконання першочергових і дороговартісних робіт – реставрації паркетної підлоги, заміни дверей та придбання сучасних стільців, наш величний актовий зал (20х11х5,7м) вражатиме! Переконана, що він стане гордістю ліцею і родзинкою Зінькова, яку бажатимуть побачити мешканці та гості міста.

Проект № 129. Облаштування рекреаційних осередків у шкільних коридорах — запорука підвищення емоційного стану та працездатності учнів. Автор проекту – Сергій Тоцький, учень Зіньківського ліцею імені      М. К. Зерова.

Короткий опис проекту. Проект спрямований на створення у коридорах ліцею осередків, де учні змогли б відпочити після уроків в естетичній обстановці, поспілкуватися, зайнятися творчістю, певними видами фізичної активності. Таким чином можливе відтворення емоційного стану учнів та розвиток їх фізичного та розумового потенціалу.

Проект № 153. Вікно в майбутнє” – створення студії робототехніки в опорному закладі “Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1”. Автор проекту – Людмила Фучко, учениця опорного закладу “Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1».

Короткий опис проекту. У зв’язку з модернізацією системи освіти та шкільного навчання зокрема, школа потребує нових засобів та форм навчання. Придбання обладнання для створення гуртків робототехніки на базі опорного закладу “Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1” Зіньківського району Полтавської області (в якому навчається 563 учні), дасть можливість отримати міцні знання та здобути певні компетенції. Робототехніка – це наука, яка поєднує в собі вивчення природничо-математичних наук, інженерного мислення та вивчення ІТ-технологій. На уроках учні удосконалять свої знання з математики, фізики і програмування, створюють, презентують і захищають власні проекти, досліджують і експерементують. Все це формує в учнів життєві навики, компетентності, необхідні для успішної самореалізації у навчанні та житті.

Підтримати дитячі проекти нашого району ви можете перейшовши за посиланням: https://poltava-obl-school-budget.e-dem.in.ua/#/

Голосувати можна лише онлайн,  максимум за 3 проекти. Триває голосування 16 календарних днів, починаючи з 30 жовтня 2019 року. Підтримувати ініціативи можуть мешканці Полтавської області віком від 14 років.

З питань щодо голосування звертатися за телефоном: (05353) 3-34-46.

Контактна особа: Золочевська Інна Анатоліївна – координатор Зінькіського районного ресурсного центру з  розвитку громад.

Бажаємо успіхів!