Привітали соціальних працівників Зіньківського району

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З нагоди свята сьогодні, 1 листопада, у комунальному закладі «Районний будинок культури» відбулися урочисті заходи.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто заступник голови районної ради Сергій Загорулько привітав усіх працівників Зіньківського району із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.

Він висловив слова подяки соціальним працівникам за турботу про жителів Зіньківського району, за забезпечення соціальних гарантій і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації.

Сергій Васильович зазначив: «На жаль, держава  недостатньо піклується про людей тих категорій, за якими ви доглядаєте. Тож враховуючи таку соціально-економічну ситуацію, значна фінансова підтримка із районного бюджету, у розмірі майже 6 млн. грн., була направлена Зіньківському територіальному центру соціального обслуговування району.

За рахунок субвенцій із районного бюджету на Зіньківщині  діє програма підтримки соціально вразливих верст населення району «Турбота». Так, у цьому році на неї вже виділено майже 2 млн. грн..

Варто зазначити, що порівняно з минулим роком зросла одноразова матеріальна допомога. Якщо минулого року було 350 тис. грн., то цього року –    це понад 450 тис. грн..

Районною радою й надалі планується фінансова підтримка соціальної сфери, адже ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося пережити людям, про котрих ви сьогодні  піклуєтесь».

Щирі вітання та побажання працівникам соціальної сфери нашого району міцного здоров’я, терпіння і мудрості, домашнього затишку і тепла, достатку та добробуту, мирного неба над головою лунали сьогодні також з уст в. о. голови райдержадміністрації Анатолія Водолаги, заступника міського голови Геннадія Хорошуна, голови ради районної організації ветеранів Володимира Прислонського. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, яке вони дарують людям.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята спільними грамотами Зіньківської районної ради та районної державної адміністрації було нагороджено:

• Арушаняна Карена Самсоновича – державного соціального інспектора управління соціального захисту населення Зіньківської районної державної адміністрації;
  • Дощенко Ніну Миколаївну – головного державного соціального інспектора управління соціального захисту населення Зіньківської районної державної адміністрації;
  • Копицю Людмилу Миколаївну – провідного спеціаліста відділу контрольно-перевірочної роботи №1 управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області;
  • Кузьменко Ніну Михайлівну – соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району;
  • Лютик Людмилу Михайлівну – головного спеціаліста відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №5 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області;
  • Лаврук Людмилу Олексіївну – молодшу медичну сестру санітарку-роздавальницю Зіньківського дитячого будинку-інтернату
    імені О.В. Синяговського;
  • Шатраву Людмилу Анатоліївну – молодшу медичну сестру санітарку-няньку Зіньківського дитячого будинку-інтернату
    імені О.В. Синяговського.

Грамотами Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації нагородили:

• Величко Ларису Віталіївну – головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги Управління соціального захисту населення Зіньківської районної державної адміністрації;
  • Свириденко Олену Євгеніївну – соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району.

Подяки Зіньківського міського голови висловили Кулініч Ірині Михайлівні – заступнику начальника Гадяцького відділу обслуговування громадян «Сервісний центр управління обслуговування громадян» Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, Коваль Ніні Василівні – працівнику відділення організації та надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зіньківського району, Чубу Тарасу Віталійовичу – завідувачу сектору оплати праці та врегулювання спеціально-трудових відносин управління соціального захисту населення.

Гарний настрій, незабутні враження та позитивні емоції, напередодні професійного свята, подарували працівникам соціальної сфери Зіньківського району артисти комунального закладу «Районний Будинок культури».