З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, у комунальному закладі «Районний будинок культури», відбулися урочистості з нагоди свята тих, хто своєю працею та талантом дає можливість кожній людині доторкнутися до світу культурного розвитку.

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто голова районної ради Сергій Нерозя привітав усіх, хто має відношення до збереження, примноження та популяризації світового та вітчизняного культурного надбання з професійним святом.

«Народ існує доти, доки жива його культура. У ці непрості для країни часи ми маємо зробити все, щоб підтримати народні таланти, зберегти кольори радості і віри на наших рушниках, оптимізм у наших піснях.

Багата талантами наша Зіньківська земля. Завдяки  вам, дорогі працівники культури та майстри народного мистецтва, могутні традиції нашої культури відроджуються, поєднуються з новітніми течіями та віддзеркалюються у сучасності. Ви зберігаєте пам’ять поколінь та створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору, адже культурні здобутки і традиції нашого народу – це наша гордість, скарб, яким треба вправно скористатися.

Районна влада не стоїть осторонь проблем галузі культури нашого району, тому депутатський корпус районної ради постійно виділяє кошти на проведення урочистостей та культурно-мистецьких заходів, на участь митців Зіньківщини в обласних, Всеукраїнських, міжрегіональних, районних виставках, фестивалях, оглядах-конкурсах, олімпіадах, на придбання предметів, обладнання, матеріалів, інвентаря.

Упродовж останніх 3-х років за рахунок коштів районного бюджету майже завершені внутрішні ремонтні роботи районного будинку культури, який є єдиним культурним центром нашого міста.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Зіньківського району, виношу подяку усім вам за щирі пісні, яким ви віддаєте частинку себе, за запальні танці і прикладну творчість.

Окрема вдячність артистам комунального закладу «Районний будинок культури», на чолі з керівником – Тамарою Іванівною Дощенко, яка докладає максимум зусиль для того, щоб пісні у виконанні наших артистів були почутими у різних куточках України і, навіть, за її межами.

Виношу подяку працівникам сільських клубів та Будинків культури, викладачам музичної школи і Будинку дитячої та юнацької творчості, бібліотекарям Зіньківського району за те, що ви невтомно плекаєте джерела духовності, правди і краси за покликом власного серця. Своєю плідною роботою та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте успіхи і наші перспективи» – промовив Сергій Васильович до присутніх у залі.

Зі щирими словами вітань до працівників та майстрів галузі культури району звернулися також міський голова Сергій Максименко, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха, керівник Зіньківської районної профспілкової організації профспілки працівників культури України Віктор Литус.

Виступаючі висловили вдячність працівникам культурної сфери нашого району за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації керівники району нагородили:

 • за творчу працю, особистий внесок у поліпшення культурного відпочинку та організацію дозвілля населення та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – директора Човно-Федорівського сільського будинку культури Аліну Блажко;
 • за сумлінну працю в галузі культури району, професійну майстерність, вагомий особистий внесок у справу розвитку творчих здібностей дітей та молоді району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – провідного методиста комунального закладу «Районний будинок культури» Володимира Горобця;
 • за багаторічну сумлінну працю, активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий внесок у розвиток культури Зіньківського району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – керівника «народного» ансамблю народної пісні Пірківського сільського будинку культури Катерину Ольхову;
 • за активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий внесок у розвиток культури Зіньківського району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – «Народний» самодіяльний хоровий колектив комунального закладу «Районний будинок культури» (керівник – Тетяна Іванина);
 • за багаторічну сумлінну працю, активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий внесок у розвиток культури Зіньківського району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – директора Дейкалівського сільського будинку культури Наталію Карпець;
 • за активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий внесок у розвиток культури Зіньківського району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – «Народний» ансамбль сучасної пісні «Сонцедар» комунального закладу «Районний будинок культури» (керівник – Роман Северин);
 • за багаторічну сумлінну працю по естетичному вихованню підростаючого покоління, якісну підготовку учнів до обласних конкурсів та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – керівника ансамблю бандуристів, викладача комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа»;
 • за багаторічну сумлінну працю в галузі культури району, професійну майстерність, значну роботу по естетичному вихованню підростаючого покоління, високий рівень підготовки учнів до обласних конкурсів та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – викладача теоретичних дисциплін комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Вікторію Пакконен;
 • за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи району – завідувача методично-бібліографічним відділом Зіньківської центральної районної бібліотеки імені В. Г. Короленка Зінаїду Максименко;
 • за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи району – завідувача Тарасівської бібліотеки-філії Любов Дорошенко;
 • за активну культурно-мистецьку діяльність, вагомий внесок у розвиток культури Зіньківського району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – «Зразковий» хореографічний колектив «Спалах» комунального закладу «Районний будинок культури» (керівник – Олександр Гапон).

Подяку Зіньківського міського голови оголосили:

 • художньому керівнику Северинівського сільського клубу Валентині Іващенко;
 • завідуючій сектору культурно-освітньої роботи комунального закладу «Районний будинок культури» Жанні Кирзенко;
 • директору комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Світлані Должко.

Кращі з кращих працівники та аматори культурної галузі району були нагороджені Грамотами Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації та Грамотами відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської районної державної адміністрації.

Гарний настрій, незабутні враження та позитивні емоції дарували всім присутнім артисти та аматори комунального закладу «Районний будинок культури», сільських клубів та будинків культури Зіньківського району.

Зі святом, дорогі працівники культури та майстри народного мистецтва!