Шановні жителі Зіньківського району !

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто щиро вітаю вас з Днем української писемності та мови.

У всьому світі відомо, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

Ми маємо безцінний дар – одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток — почесна місія кожного громадянина України.

Дорогі земляки! Від усього серця бажаю вам берегти рідне слово і передавати цей безцінний дар наступним поколінням.

Впевнений, що наша мова й надалі єднатиме український народ та слугуватиме для всіх нас потужним духовним оберегом.

Щастя вам, добра, миру, злагоди та нових здобутків в ім’я рідної Зіньківщини  й всієї  України!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя