Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Зіньківського краю!

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Багата талантами наша Зіньківська земля. Завдяки  вам, дорогі працівники культури та майстри народного мистецтва, могутні традиції нашої культури відроджуються, поєднуються з новітніми течіями та віддзеркалюються у сучасності. Ви зберігаєте пам’ять поколінь та створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору, адже культурні здобутки і традиції нашого народу – це наша гордість, скарб, яким треба вправно скористатися.

Щира подяка усім, хто віддає частинку себе щирій пісні, запальному танку, прикладній творчості. Окрема вдячність працівникам комунального закладу «Районний будинок культури», працівникам сільських клубів та Будинків культури, викладачам музичної школи і Будинку дитячої та юнацької творчості, бібліотекарям Зіньківського району за те, що ви невтомно плекаєте джерела духовності, правди і краси.

Майстерність та професіоналізм працівників культури зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Бажаю вам добра, благополуччя, творчого ентузіазму, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашого району!

З повагою – голова районної ради

Сергій Нерозя