Зіньківщино моя, в тебе щедра земля
І єднає усі покоління.
Від біди збережи хліборобські ростки,
Що лишило батьківське коріння.

Щороку, у третю неділю листопада, коли вже зібрано увесь урожай, а земля готується до відпочинку, Зіньківщина традиційно вшановує працівників сільськогосподарської галузі району – людей, які працюють на землі.

14 листопада, у комунальному закладі «Районний будинок культури», відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.

З доповіддю про здобутки галузі, котрі були досягнуті у поточному році, присутніх ознайомив перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко.

Від імені депутатського корпусу районної ради і від себе особисто заступник голови районної ради Сергій Загорулько привітав усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. З повагою схилив голову перед тими працівниками, які присвятили своє життя  сільському господарству й пішли на заслужений відпочинок. Адже саме вони в нелегкі роки забезпечували достаток і продовольчу незалежність нашого краю, внесли вагомий вклад у розвиток сільськогосподарського виробництва.

Сергій Васильович зауважив: «Життя не стоїть на місці і сьогодні своєрідну хліборобську естафету продовжує нове покоління аграріїв.  Плекаю надію, що ваша наполегливість та працелюбність і надалі сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі, яку вам передало старше покоління.

Незважаючи на складні умови, в яких знаходиться сучасний агропромисловий комплекс, працівники сільського господарства залишаються прикладом працьовитості і стійкості, вірності і відданості своїй справі.

Висловлюю подяку усім хліборобам, робітникам, тим, хто брав участь у вирощенні і збиранні врожаю, за вашу невтомну працю, за мужнє подолання труднощів, за недоспані ночі і витрачені сили, за натруджені руки і витримку.

Районна рада не стоїть осторонь проблем сільськогосподарської галузі. Для позитивного вирішення проблем сільського населення вже четвертий рік діє Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Зіньківського району за пріоритетними напрямками на 2016-2020 роки, відповідно до якої продовжується підтримка домогосподарств, що прагнуть покращити якість продукції та модернізувати власне виробництво.

У 2018 році урядовими програмами державної підтримки аграрного сектору скористалося десять аграрних підприємств району, отримавши сімнадцять одиниць сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва на суму – майже 12,5 млн. грн., з частковою компенсацією вартості.»

З професійним святом усіх працівників агропромислового комплексу вітав в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага.

Почесними грамотами Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації нагородили:

Василя Олексійовича Михайленка – голову фермерського господарства «Оболонь-Агро»;

Віктора Григоровича Їжаченка – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ «Відродження»;

Аркадія Михайловича Маковія – агронома І категорії агрополітичної служби ТОВ «Бурат-Агро».

За багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм і натхнення у роботі, значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району та з нагоди Дня працівників сільського господарства спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації було нагороджено:

Андрія Івановича Стеценка – тракториста ТОВ «Полтаваекопродукт-2»;

Віктора Федосійовича Ткаченка – механізатора ПСП «Комишанське»;

Галину Михайлівну Більченко – доярку ПСП «Комишанське»;

Володимира Леонтійовича Москаленка – начальника служби безпеки СТОВ «Благовість»;

Олександра Васильовича Масюту – водія автотранспортних засобів ВП АФ «Агро-Ка» ТОВ АФ «ім. Довженка»;

Миколу Васильовича Шрамка – тракториста ВП АФ «Агро-Ка» ТОВ АФ «ім. Довженка»;

Валерія Григоровича Копотя – тракториста ВП АФ «Агро-Ка» ТОВ АФ «ім. Довженка»;

Володимира Сергійовича Глінського – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ПрАТ «АТП-15339»;

Івана Анатолійовича Гетала – тракториста Ставківської філії ПП «Агроекологія»;

Світлану Олексіївну Медвідь – робітницю ФГ «ГЕЛОН»;

Еркіна Шаімовича Азізова – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ «ОКТАН»;

Олександра Григоровича Визіра – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ «ОКТАН»;

Юрія Петровича Доску – водія автотранспортних засобів ТОВ «ОКТАН»;

Тамару Василівну Пилипенко – кухаря ТОВ «ОКТАН»;

Олександра Миколайовича Куценка – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ФГ «Оболонь-Агро»;

Олександра Олексійовича Мегеру – тракториста СОК «Бірківський овочівник»;

Сергія Петровича Хоменка – завідуючого складом ПП «Картопля Полтавщини»;

Валентину Іванівну Теслю – ветлікаря СТОВ «Благовість»;

Надію Іванівну Іщенко – завідуючу токовим господарством СТОВ «Благовість»;

Олега Петровича Левошка – агронома СТОВ «Благовість».

З підсумками роботи виступила керівник Зіньківської районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу України Світлана Троян, яка за сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагородила Почесними грамотами та вручила грошові винагороди районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу кращим працівникам.

Незабутні враження, позитивні емоції та гарний святковий настрій подарували присутнім артисти комунального закладу «Районний будинок культури» та дитячий колектив «Спалах» при КЗ «Районний будинок культури» (керівник Олександр Гапон).