З нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада, згідно з Указом Президента від 13.11.2014 року, в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це свято приурочене двом доленосним листопадневим подіям: Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Сьогодні керівники району та міста на меморіалі Вічної Слави, біля пам’ятника воїнам АТО, вшанували хвилиною мовчання вічну пам’ять загиблих зіньківчан у зоні антитерористичної операції.

Участь у заході, який відбувся біля пам’ятника Тарасу Шевченку, взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко, в.о. голови Зіньківської райдержадміністрації Анатолій Водолага, представники установ, організацій міста, громадськість.

Сергій Загорулько від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто привітав усіх присутніх зі святом. Він закликав берегти пам’ять про тих, хто впевнено і рішуче боровся за вільну і Соборну Батьківщину та тих, хто у складних умовах сьогодення ціною власного життя поплатився за мир і спокій в рідній Україні. Серед них герої Зіньківського краю: Іван Матвієвський, Микола Рясков, Віталій Кузьменко, Вадим Мирінець, Роман Яковець.

З вітальними промовами також виступили міський голова Сергій Максименко та в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага.

По завершенні мітингу, присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника,  вшанували пам’ять Великого Кобзаря і Пророка України – Тараса Шевченка та честь загиблих патріотів за право свободи і державності нашої країни.